Parafia 9 stycznia 2015 wyświetleń: 6939

Wspólnota parafialna w Suchaniu

Suchań, dnia 18 kwietnia 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -III NIEDZIELA WIELKANOCNA

• Dzisiaj kończy się Tydzień Miłosierdzia, który niech będzie zachętą do pomocy i wsparcia potrzebujących. Po Mszy św. zbiórka ofiar na CARITAS. Jednocześnie dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny. Św. Hieronim powie : „nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Boga”. Zachęcam do lektury Pisma Świętego, a także do medytacji Słowa Bożego, aby żyć nim na co dzień.
  •  Proszę o spotkanie z Radą Parafialną ; w środę po Mszy św. w kościele, a w czwartek z Caritas.
  •  W tym tygodniu w piątek przypada Uroczystość Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika , głównego patrona Polski.

Jubilatom i Solenizantom składamy najlepsze życzenia – Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i zdrowia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

PAMIĘTAJMY O ZACHOWANIU ZALECEŃ EPIDEMIOLOGICZNYCH ;

* zakrywanie ust i nosa /maseczki/

* zachowana odległość 1,5 m od innych osób

* 1 osoba na 20 m

............................................................................................................................

OSOBY, KTÓRE MAJĄ OBJAWY PRZEZIĘBIENIA LUB INNE DOLEGLIWOŚCI

PROSIMY POZOSTAĆ W DOMU

JEST MOŻLIWOŚC WSPÓLNEJ MODLITWY PRZEZ ŚRODKI MEDIALNE TVP.

ost. aktualizacja: 2021-04-17

Parafia Rzymskokatolicka pw. MB Nieustającej Pomocy w Suchaniu

ul. Kard. Augusta Hlonda 12
73-132 SUCHAŃ, tel. 91/562-40-21, tel. kom. 507025867