statyczny * Ogłoszenia duszpasterskie | Suchań - serwis parafialny

Ogłoszenia duszpasterskie 9 stycznia 2015 wyświetleń: 21766

Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedzielę Zwykłą

Suchań, dnia 15 lipca 2018 r.

na XV  Niedzielę Zwykłą

1. Przez cały czas wakacji nie będą odprawiane msze św. w kościołach filialnych. Od dzisiejszej niedzieli zostaje zmieniony niedzielny porządek odprawiania mszy św. W lipcu Żukowo i Sadłowo godz. 14.00., Słodkówko-15.00.
  2. W poniedziałek wspomnienie MB Szkaplerznej. Święto z przywilejem odpustu zupełnego dla noszących szkaplerz karmelitański. Jest to także uroczystość odpustowa w naszym kościele w Słodkówku. W tym roku ze względu na trwające prace remontowe nasze wspólne świętowanie przełożymy na termin późniejszy, o którym poinformujemy.
  3. Na tegoroczne dożynki gminne nasza parafia przygotowuje  suchański wieniec dożynkowy. Bardzo prosimy o pomoc w jego wykonaniu poprzez przynoszenie kłosów różnych zbóż.
  4. Dziękujemy: za złożone ofiary na tacę i ich pozbieranie, za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę rodziny:
  5. Polecamy prasę katolicką- Niedziela, Gość Niedzielny
  6. Jubilatom i solenizantom składamy najlepsze życzenia
  7. Proszę o posprzątanie kościoła i otoczenia rodziny:
  8.  W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie pielgrzymując w wybrane dni. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie i stronie internetowej www.szczecinska.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

W dniach 13-20 października nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Cena 850 dolarów i 1000 zł. Cena obejmuje noclegi, wyżywienie, transfery w Izraelu, dowóz na lotnisko i odbiór z lotniska, opiekę pilota przewodnika. Cena zależy od biletu lotniczego, stąd obowiązkowe wpisowe w wysokości 1000 zł. Wylot z Poznania. Liczba miejsc ograniczona (do 16 miejsc). Więcej szczegółów wkrótce.

ost. aktualizacja: 2018-07-14

Parafia Rzymskokatolicka pw. MB Nieustającej Pomocy w Suchaniu

ul. Kard. Augusta Hlonda 12
73-132 SUCHAŃ, tel. 91/562-40-21, tel. kom. 512 785 441